Forum www.mazepa.fora.pl Strona Główna -> Wiadomości Sportowe -> OE: Legia bez polotu, ale z trzema punktami
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
OE: Legia bez polotu, ale z trzema punktami
Mistrz

Dołączył: 07 Gru 2005
Posty: 1910

Skąd: Gdańsk Wrzeszcz

Legia pokonała w Warszawie Pogoń Szczecin 3:1. Mecz rozgrywany w strugach padającego deszczu nie zachwycił. Podopieczni jacka Zielińskiego mimo wywalczenia trzech punktów zaprezentowali się bardzo przeciętnie. Legia od pierwszej minuty meczu posiadała optyczną przewagę, jednak nie przekjładało się to specjalnie na sytuacje podbramkowe. Pierwszą bramkę w 31. minucie zdobył nie kto inny jak Piotr Włodarczyk. Niecałe dziesięć minut później jednak obrońcy stołecznejh drużyny nie upilnowali w polu karnym Julcimara mi na przerwę oba zespoły schodziły przy stanie 1:1.

Ozdobą tego słabego meczu był gol na 2:1 dla Legii Warszawa. W 50. minicie Radović huknął z pierwszej piłki i umieścił piłkę w okienku bramki Pogoni Szczecin. Przy stanie 2:1 błąd popełnił sędzia Zdzisław Bakaluk, który nie dopatrzył się ewidentnego faulu Grzegorza Bronowickiego w polu karnym.

Karnego natomiast sędzia podyktował w 90 minucie, kiedy w polu kjrnym Pogini padł Radović. Trzeci gol dla Legii mówi wszystko o tym meczu. Karnego egzekwowanego przez Piotra Włodarczyka obronił debiutujący w bramce gości Elison Gu. Piłkę sprzed bramki Pogoni chciał wybić Otavio, ale trafił w kolegę z drużyny i ta rykoszetem wpoadła do siatki.

PostWysłany: Pon 17:45, 14 Maj 2007